Sosyal Ağlar

(0216) 390 80 06
info@3mgardencare.com

7/24 Hizmetinizdeyiz

3M GRUP

1999'dan itibaren

3M Grup Tahriçesi

Temelleri 1999 yılında atılan şirketimiz iş güvenliği , çevre düzenleme ve teknoloji alanlarında müşterilerİmize hızlı, kaliteli ve profesyonel çözüm sunmak amacıyla kurulmuştur.
PROSAFE markası ile mühendislik alanında atılım yapan firmamız, Danışmanlık ve Belgelendirme alanında ICCERT markasıyla devam etmiştir. Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve yeteneklerimizi de birleştirerek 3MGARDENCARE markasını peyzaj alanında kurduk.Gelişen güvenlik tedbirlerini ve iş kazalarını dikkate alarak İş Sağlığı ve Güvenliği alanında 3MOSGB markamız ile İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerini vermekteyiz.
3MTMGD ile tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı yapmakta ve akademimizde bu alanda eğitim vermektedeyiz.3MSAGLIK ile mobil tarama aracımız ve labaratuvar markamız ile sağlık hizmetlerimize devam etmekteyiz. Birçok alanda faaliyet göstermemiz bizleri bir çok konuda tecrübe sahibi yapmıştır.Bu bilgi ve birikimlerimizi en iyi şekilde müşterilerimize aktarmaya çalışmaktayız.
Şirketimiz müşteri ve çalışan memnuniyeti odaklı anlayışı kendisine şiar edinmiş olup, projeye planlama safhalarına verdiği önemle zaman ve kalite beklentilerinde müşteri isteklerine en uygun çözümleri üretme konusunda tecrübelidir. verdiğimiz hizmet esnasında süreçlerin kontrolü en üst düzeyde yapılmakta olup, her adımda müşteri denetimine açık olarak yapmaktayız.
3M GRUP

  • ICCERT
  • PROSAFE
  • 3M SAĞLIK
  • 3M OSGB
  • 3M GARDENCARE
  • 3M SAĞLIK
Image

Misyon

İş sağlığı ve güvenliği, mühendislik, sağlık, peyzaj, danışmanlık ve belgelendirme konularında yenilikçi uygulamalar ile ülke kaynaklarını en verimli şekilde kullanarak sektör ihtiyaçlarına en üst düzeyde cevap vermektir.

3M GRUP 300-175

 

3M OSGB 200X200
5
3M TMGD 200X200
3M GARDENCARE 200X200